ODDZIAŁY: Warszawa | Lublin | Łódź

Osuszanie zalanej piwnicy

Pęknięte złącze w piwnicy domu prywatnego

Lokalizacja: Piwnica w domu prywatnym, okolice Lublina
Klient: Prywatny
Usługa: Wykrywanie przecieku, osuszanie po zalaniu

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem bardzo często zdarza nam się współpracować z innymi firmami, tym razem trafiliśmy na równie zgraną ekipę co nasza. Celem naszego spotkania był nowo wybudowany dom w okolicach Lublina i konieczność osuszenia wilgoci technologicznej. Dlaczego?

Pamiętajcie!  Zawsze możecie Państwo zadzwonić do nas +48 514 343 415

Świadczymy usługę w województwach :  Mazowieckim | Lubelskim | Łódzkim

 

Całkiem niedawno do naszej firmy zgłosił się klient, który zauważył duże ubytki wody na swoich licznikach oraz wilgoć pojawiającą się na ścianie w piwnicy. Od razu na myśl przyszła nam pęknięta rura i konieczność jak najszybszego odkrycia miejsca przecieku w celu uniknięcia powikłań.

Pierwszą rzeczą, którą zawsze ustalamy z klientem, jest sprawa cesji, umożliwia ona zdjęcie odpowiedzialności za dokumentację konieczną dla ubezpieczenia oraz kontakt z Towarzystwem Ubezpieczeniowym z barków klienta i złożenie jej po naszej stronie. Dzięki temu klient nie musi się obawiać problemów z dużą ilością papierów.
Po podpisaniu cesji i wykonaniu początkowej dokumentacji zajęliśmy się właściwym zadaniem powierzonym naszej firmie. Naszą pracę rozpoczęliśmy od zlokalizowaniu przecieku przez wyspecjalizowanego technika. Wykorzystując najbardziej adekwatną metodę wykrywania przecieku np. gazu znacznikowego oraz wiedzę i doświadczenie zapobiegł on konieczności skuwania np. podłogi czy tynków na ścianie, poprzez prawidłowe wykrycie źródła. W tym wypadku okazało się, że powodem zalania było przerdzewiałe złącze rur. Aby do niego dotrzeć, dzięki nowoczesnej technologii potrzebowaliśmy skuć tylko niewielki element podłogi, o wielkości płytki 15x15cm.
Wczesna reakcja oraz nowoczesny sprzęt umożliwiły nam szybkie załatwienie sprawy, osoba upoważniona wymieniła złącze, my zaś zajęliśmy się osuszaniem miejsca wokół przecieku. Przy nowoczesnym sprzęcie do osuszania dostępnym w naszej firmie zajęło nam to dosłownie kilka dni, zamiast kilku miesięcy wymaganych przy tradycyjnych metodach osuszania.
Jak po każdej naszej interwencji właściciel mieszkania otrzymał od nas certyfikat jakości oraz gwarancję na wykonane usługi. Tacy już jesteśmy, dbamy o naszych klientów od piwnicy aż po dach!

Wilgoć pojawiająca się na ścianach często może być oznaką poważnych uszkodzeń w instalacji wodnej domu. Taka właśnie historia spotkała naszego dzisiejszego bohatera. Duże ubytki wody oraz wilgoć widoczna w piwnicy skłoniły go do kontaktu z naszą firmą.

Dlaczego Dry Touch?

Posiadamy najnowszej generacji sprzęt, który umożliwił nam wykrycie przecieku bez konieczności usuwania całej wierzchniej warstwy podłogi, dzięki zaś dobremu zapleczu technicznemu wykonaliśmy również osuszanie, umożliwiające przywrócenie domu do stanu sprzed awarii w zaledwie kilka dni, zamiast oczekiwania kilka miesięcy na wyschnięcie miejsca przecieku w tradycyjny sposób.
Chcesz poznać całą historię? A może posiadasz inny problem wymagający użycia osuszania? Już teraz odwiedź naszą stronę i sprawdź zakładkę blog oraz skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy.

Jesteśmy do twojej dyspozycji 24/7. Dbamy o naszych klientów od podłogi aż po dach!

Osuszanie technologiczne jest jednym z najczęściej wykorzystywanych usług w naszej firmie, jedna tym razem podstawowym sprzętem wykorzystanym w zleceniu był zestaw maszyn oraz doświadczenie naszego technika do wykrywania przecieków. Zlecenie dostaliśmy w okolicach Lublina w domu prywatnym, gdzie wilgoć pojawiała się w szybkim tempie w piwnicy. Czy poradziliśmy sobie bez usuwania całej wierzchniej warstwy podłogi, czy trzeba było ją skuwać? Sprawdź już dziś na naszym blogu.

Call Now ButtonZADZWOŃ