ODDZIAŁY: Warszawa | Lublin | Łódź

Profesjonalne Ozonowanie budynków i mieszkań w Warszawie i nie tylko!

Prowadzona przez nas firma Drytouch zajmuje się realizacją różnych zadań z zakresu ozonowania pomieszczeń i budynków. Swoją ofertę kierujemy do klientów z Warszawy oraz okolic. Naszym atutem jest kompetentna, doświadczona załoga, która dysponuje różnymi certyfikatami poświadczającymi najwyższą jakość świadczonych usług. Zlecenia wykonujemy szybko i sprawnie, dostosowując harmonogram pracy do indywidualnych potrzeb osób, które zdecydowały się skorzystać z profesjonalnej pomocy naszej ekipy. Podczas oczyszczania obiektów budowlanych i lokali z różnego rodzaju drobnoustrojów chorobotwórczych oraz nieprzyjemnych zapachów stosujemy zaawansowane technologicznie, atestowane generatory. To gwarantuje skuteczność podejmowanych przez nas działań.

Posiadamy Numer Alarmowy!

Nasza firma pracuje 24/7, Potrzebujesz nagłej pomocy?

Posiadamy Numer Alarmowy!

Nasza firma pracuje 24/7, Potrzebujesz nagłej pomocy?

Kilka naszych realizacji

Ozonowanie budynków i mieszkań

Zależy Ci na błyskawicznym pozbyciu się z domu bądź biura pleśni, roztoczy, rozmaitych zarazków, a także alergenów chemicznych krążących w powietrzu? W takim razie prawidłowo przeprowadzone ozonowanie pomieszczeń i budynków to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Zatrudniani przez naszą firmę z Warszawy specjaliści wykonują tę czynność przy użyciu specjalnego urządzenia, zwanego ozonatorem lub generatorem. Sprzęt ten służy do produkcji oraz emisji ozonu do otoczenia w celu usunięcia wirusów i grzybów. Ozonatory są urządzeniami bardzo prostymi w obsłudze. Wystarczy podłączyć je do gniazdka elektrycznego i ustawić optymalny czas działania, dostosowany do wielkości danego pokoju czy sali. Ozonowanie pokojów o małym metrażu zwykle trwa około pół godziny. Na pełną dezynfekcję oraz deodoryzację dużych hal produkcyjnych i magazynów potrzeba natomiast zwykle co najmniej 120 minut. Bardzo ważne jest przy tym, aby w odkażanych pomieszczeniach nie było żadnej osoby. Po zakończeniu zabiegu lokal należy dokładnie przewietrzyć.

Ozonowanie – jakie problemy rozwiązuje definitywnie?

Ozonowanie w Warszawie i okolicach skutecznie eliminuje:

Ozonowanie jest więc właściwym sposobem na walkę ze wszelkimi niebezpiecznymi, szkodliwymi i destrukcyjnymi czynnikami, które mają wpływ na zdrowie, samopoczucie otoczenie i stan budynku.

Zadbaj o swoje zdrowie !

Ozonowanie budynków z DryTouch - krok po kroku

Ozonowanie przebiega z użyciem specjalistycznych generatorów. To właśnie w nich jest produkowany ozon, podczas którego uwalniają się cząsteczki tlenu i neutralizują związki organiczne – wspomniane bakterie, wirusy, zarodniki i inne czynniki.

Cały zabieg jest przeprowadzany przez profesjonalistów, którzy pracują w ochronnej odzieży i maskach. Na czas ozonowania sprzęty muszą zostać zabezpieczone, a w budynku nie powinien się nikt znajdować.

1. Przygotowanie pomieszczenia

2. Umieszczenie generatora

3. Uruchomienie urządzenia

4. Kontrolowanie przebiegu jego pracy

5. Ocena jakości usługi ozonowania

6. Wietrzenie Pomieszczenia

Usługa ozonowania w Warszawie i okolicach jest również wykonywana przez nas po każdym osuszaniu, aby budynek był przygotowany do bezpiecznego zagospodarowania i użytkowania. Warto pamiętać, że ozonowanie nie maskuje szkodliwych związków i nieprzyjemnych zapachów, a usuwa je definitywnie.

Jakie obiekty mogą być poddane ozonowaniu?

Jakie są zalety ozonowania?

Zapraszamy serdecznie do kontaktu, by ustalić szczegóły i dokonać wyceny. Jesteśmy do państwa dyspozycji 24 godziny na dobę!

Dlaczego ozonujemy pomieszczenia?

Wbrew powszechnemu przekonaniu ozonowanie służy nie tylko do usuwania zarazków chorobotwórczych z powietrza. W trakcie tej czynności dochodzi również do efektywnego wyeliminowania alergenów wziewnych i kontaktowych, jak również do zniwelowania nieprzyjemnego zapachu. W dłuższej perspektywie czasowej regularnie przeprowadzana dezynfekcja, deodoryzacja oraz deakaryzacja sprzyja polepszeniu się stanu zdrowia domowników i innych osób często przebywających w danym pomieszczeniu. Profesjonalnie wykonane ozonowanie skutecznie pomaga w zwalczaniu różnego typu neuroz, bólów mięśniowo-stawowych, a także migren. Dzięki niemu dochodzi także do złagodzenia objawów alergii oraz znacznie rzadszego występowania reakcji uczuleniowych – czy to ze strony układu oddechowego (np. katar, kaszel), czy też pokarmowego (biegunki, wymioty). W często odkażanych lokalach na ogół panuje też przyjemny aromat. Ozon rozprowadzany jest równomiernie po całym obiekcie. Dociera on nawet do trudno dostępnych zakamarków. Przedmioty poddane jego oddziaływaniu przez długi czas nie wymagają ponownego czyszczenia.

Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego klienta, oferując mu możliwość wykonania zlecenia w dogodnym dla niego terminie. Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z naszej oferty ozonowania. Naprawdę warto!

Dobór odpowiedniej firmy ma znaczenie

Gruntowne sprzątanie i dezynfekowanie pomieszczeń to zadanie, które warto powierzyć profesjonalnej firmie, takiej jak Drytouch. Przeprowadzane przez nas na zlecenie klientów z Warszawy ozonowanie przebiega według ściśle określanego schematu. Najpierw realizujemy wszystkie czynności przygotowawcze, a następnie umieszczamy w lokalu generator i uruchamiamy go. W trakcie zabiegu na bieżąco monitorujemy parametry działania urządzenia. Po szczegółowej weryfikacji jakości usługi otwieramy wszystkie okna i drzwi w budynku celem jego dokładnego wywietrzenia.

Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego klienta, oferując mu możliwość wykonania zlecenia w dogodnym dla niego terminie. Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z naszej oferty ozonowania. Naprawdę warto!

Masz jakieś pytania?

Gwarancja skuteczności i trwałości​​

Oferowana przez nas usługa osuszania ścian po zalaniu na terenie Warszawy i okolic to przede wszystkim gwarancja stuprocentowego zadowolenia zainteresowanych osób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz bardzo cenimy sobie indywidualne podejście do każdego z Państwa. Dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej i najskuteczniej wysuszyć powierzchnię tak, by była w pełni bezpieczna i odporna na wilgoć

Wszystkich zainteresowanych osuszeniem domu lub mieszkania zachęcamy do kontaktu – chętnie przedstawimy szczegółowy kosztorys i odpowiemy na Państwa pytania!
Kontakt
Nasza Lokalizacja
Call Now ButtonZADZWOŃ