ODDZIAŁY: Warszawa | Lublin | Łódź

Osuszanie Budynków Warszawa i okolice

Zalane i zawilgocone pomieszczenia to bolączka wielu osób, które często nie wiedzą, jak poradzić sobie z tym problemem.
Niestety próba samodzielnego osuszania budynków w Warszawie i okolicach wyrządza jeszcze więcej szkód. Nie dość, że osuszanie ścian na własną rękę trwa zazwyczaj ponad pół roku, może doprowadzić do jeszcze większych uszkodzeń fundamentów i ścian nośnych. Nierzadko skutkuje to nawet pożarem, jeśli dojdzie do zwarcia w instalacji elektrycznej.
Nieprzyjemną konsekwencją jest również pojawienie się pleśni, grzybów i pasożytów. Mają one działanie rakotwórcze oraz zaburzają gospodarkę hormonalną. Jest to przede wszystkim szkodliwe dla dzieci,
które od najmłodszych lat, będą narażone na szkodliwe czynniki.

Zobacz kilka naszych realizacji

2

Zalane mieszkanie – na ratunek DryTouch

Z tego względu warto zaufać DryTouch i powierzyć nam profesjonalne osuszanie ścian po zalaniu. Naszą pracę wykonujemy z użyciem specjalistycznego osuszacza, który spełnia wszystkie normy i jest gwarancją bezpieczeństwa dla Państwa i otoczenia. Jest on indywidualnie dobierany do warunków i rodzaju pomieszczenia. Jego dodatkowe zabezpieczenia termiczne, przeciwprzepięciowe, antywibracyjne i akustyczne zapewniają wykonanie usługi jak najwyższej jakości. Poza tym nasze urządzenie zużywa niewielką ilość prądu i obniża wilgotność powietrza nawet do 50%. Ze względu na szereg nieprzyjemnych konsekwencji warto zaufać DryTouch i powierzyć nam profesjonalne osuszanie mieszkań i domów. Naszą pracę wykonujemy z użyciem specjalistycznego osuszacza, który spełnia wszystkie normy i jest gwarancją bezpieczeństwa dla Państwa i otoczenia. Jest on indywidualnie dobierany do warunków i rodzaju pomieszczenia. Jego dodatkowe zabezpieczenia termiczne, przeciwprzepięciowe, antywibracyjne i akustyczne zapewniają wykonanie usługi jak najwyższej jakości. Poza tym nasze urządzenie zużywa niewielką ilość prądu i obniża wilgotność powietrza nawet do 50%. Ponadto jako nieliczni w Polsce posiadamy certyfikat IICRC. Pracujemy zgodnie z najnowszymi i najskuteczniejszymi amerykańskimi technikami osuszania budynków – nie tylko mieszkalnych.

Jak Przebiega osuszanie budynków?

1. Oględziny

Przeprowadzamy bezpłatne i obowiązkowe oględziny.

2. Odgrzybianie

Wykonujemy odgrzybianie na samym początku, aby zarodniki grzybów zostały całkowicie zniszczone i nie rozprzestrzeniły się w pomieszczeniu.

3. Osuszanie

Zawozimy na miejsce atestowane osuszacze i rozstawiamy je w mieszkaniu lub obiekcie użytku publicznego.

4. Ozonowanie

Ozonujemy pomieszczenia, by wyeliminować brzydkie zapachy i pozostałości szkodliwych związków.

5. Pomiary Wilgoci przed i po !

Mierzymy poziom wilgoci przed, w trakcie i po osuszaniu budynku.

6. Dokumentacja i Certyfikaty

Sporządzamy dokładną dokumentację, by klient bezproblemowo otrzymał odszkodowanie po osuszaniu mieszkania lub obiektu użytku publicznego. Wykonujemy certyfikat z 12-miesięczną gwarancją na usługę osuszania budynku.

Posiadamy Numer Alarmowy!

Nasza firma pracuje 24/7, Potrzebujesz nagłej pomocy?

Posiadamy Numer Alarmowy!

Nasza firma pracuje 24/7, Potrzebujesz nagłej pomocy?

Osuszanie Warszawa i okolice – kompleksowa opieka nad Twoim budynkiem

Czas trwania osuszania budynku związany jest ze specyfiką danego pomieszczenia i poziomu zawilgocenia. Dla nas żadna powierzchnia nie jest problemem, zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem:

 

Dodatkowym atutem są nasze konkurencyjne ceny. Połączenie rzetelnie wykonanej usługi i cennika przyjaznego klientowi, to czyste korzyści finansowe dla Państwa

Masz jakieś pytania?

Gwarancja skuteczności i trwałości​​

Oferowana przez nas usługa osuszania ścian po zalaniu na terenie Warszawy i okolic to przede wszystkim gwarancja stuprocentowego zadowolenia zainteresowanych osób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz bardzo cenimy sobie indywidualne podejście do każdego z Państwa. Dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej i najskuteczniej wysuszyć powierzchnię tak, by była w pełni bezpieczna i odporna na wilgoć

Wszystkich zainteresowanych osuszeniem domu lub mieszkania zachęcamy do kontaktu – chętnie przedstawimy szczegółowy kosztorys i odpowiemy na Państwa pytania!

Szukasz profesjonalnej pomocy?

W ramach naszych usług zapewniamy bezpłatne oględziny, a ponieważ każde zlecenie traktujemy indywidualnie, zapewniamy najlepiej dopasowane metody radzenia sobie z zalanymi przestrzeniami. Oferujemy skuteczne osuszanie i dezynfekcję pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i innych.

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i wiedzy, nasz zespół z powodzeniem osusza i dezynfekuje zalane powierzchni, likwiduje źródła przecieków, oczyszcza i odkaża zalane podłogi i ściany wraz z warstwami izolacyjnymi, jak i inne elementy zabudowy. Za sprawą specjalistycznego sprzętu jak generatory ozonu, maszyny do czyszczenia suchym lodem czy osuszacze wysokiej klasy, pomagamy Państwu przywrócić przestrzenie do doskonałego i bezpiecznego dla użytkowników stanu sprzed zalania lub zanieczyszczenia.
Zachęcamy do kontaktu!

Skład naszej grupy DTS
Kontakt
Nasza Lokalizacja
Call Now ButtonZADZWOŃ