Osuszanie budynków Warszawa i okolice

Zalane i zawilgocone pomieszczenia to bolączka wielu osób, które często nie wiedzą, jak poradzić sobie z tym problemem. Niestety próba samodzielnego osuszania budynków w Warszawie i okolicach wyrządza jeszcze więcej szkód. Nie dość, że osuszanie ścian na własną rękę trwa zazwyczaj ponad pół roku, może doprowadzić do jeszcze większych uszkodzeń fundamentów i ścian nośnych. Nierzadko skutkuje to nawet pożarem, jeśli dojdzie do zwarcia w instalacji elektrycznej.

Nieprzyjemną konsekwencją jest również pojawienie się pleśni, grzybów i pasożytów. Mają one działanie rakotwórcze oraz zaburzają gospodarkę hormonalną. Jest to przede wszystkim szkodliwe dla dzieci, które od najmłodszych lat, będą narażone na szkodliwe czynniki.

Osuszanie budynków - DryTouch.pl
Profesjonalne osuszanie budynków i piwnic - Drytouch.pl

Zalane mieszkanie – na ratunek DryTouch

Z tego względu warto zaufać DryTouch i powierzyć nam profesjonalne osuszanie ścian po zalaniu. Naszą pracę wykonujemy z użyciem specjalistycznego osuszacza, który spełnia wszystkie normy i jest gwarancją bezpieczeństwa dla Państwa i otoczenia. Jest on indywidualnie dobierany do warunków i rodzaju pomieszczenia. Jego dodatkowe zabezpieczenia termiczne, przeciwprzepięciowe, antywibracyjne i akustyczne zapewniają wykonanie usługi jak najwyższej jakości. Poza tym nasze urządzenie zużywa niewielką ilość prądu i obniża wilgotność powietrza nawet do 50%.

Ze względu na szereg nieprzyjemnych konsekwencji warto zaufać DryTouch i powierzyć nam profesjonalne osuszanie mieszkań i domów. Naszą pracę wykonujemy z użyciem specjalistycznego osuszacza, który spełnia wszystkie normy i jest gwarancją bezpieczeństwa dla Państwa i otoczenia. Jest on indywidualnie dobierany do warunków i rodzaju pomieszczenia. Jego dodatkowe zabezpieczenia termiczne, przeciwprzepięciowe, antywibracyjne i akustyczne zapewniają wykonanie usługi jak najwyższej jakości. Poza tym nasze urządzenie zużywa niewielką ilość prądu i obniża wilgotność powietrza nawet do 50%.

Ponadto jako nieliczni w Polsce posiadamy certyfikat IICRC. Pracujemy zgodnie z najnowszymi i najskuteczniejszymi amerykańskimi technikami osuszania budynków – nie tylko mieszkalnych.

Jak przebiega osuszanie budynków?

 1. Przeprowadzamy bezpłatne i obowiązkowe oględziny.
 2. Wykonujemy odgrzybianie na samym początku, aby zarodniki grzybów zostały całkowicie zniszczone i nie rozprzestrzeniły się w pomieszczeniu.
 3. Aby usługa była jak najmniej uciążliwa dla klienta, dostarczamy i rozstawiamy profesjonalny sprzęt w taki sposób, żeby jak najbardziej skrócić jej czas.
 4. Wykonujemy rzetelne pomiary przed, w trakcie i na koniec osuszania.
 5. Usuwamy bakterie i związki grzybo-pochodne za pomocą ozonowania, tak aby zadbać o zdrowie i samopoczucie mieszkańców oraz pozbyć się przykrych zapachów.
 6. Zajmujemy się skompletowaniem dokładnej dokumentacji, która zawiera między innymi, informacje o stanie poniesionych szkód.
 7. Przekazujemy certyfikat, który jest potwierdzeniem skutecznego osuszenia i jakości przeprowadzonych prac. Jest on też 12-miesięczną gwarancją na wykonane usługi.

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwala na dobór skutecznej oraz bezpiecznej metody osuszania domu i nie tylko. Dopasowujemy ją w zależności od typu i przyczyny zalania, rodzaju pomieszczenia oraz poziomu zawilgocenia.

Jak dokładnie osuszamy budynki?

1

Wykonujemy oględziny za darmo.

2

Przeprowadzamy dokładnie odgrzybianie. W efekcie zarodniki grzybów zostają zniszczone, co zapobiega ich rozprzestrzenianiu.

3

Zawozimy na miejsce atestowane osuszacze i rozstawiamy je w mieszkaniu lub obiekcie użytku publicznego.

4

Ozonujemy pomieszczenia, by wyeliminować brzydkie zapachy i pozostałości szkodliwych związków.

5

Mierzymy poziom wilgoci przed, w trakcie i po osuszaniu budynku.

6

Sporządzamy dokładną dokumentację, by klient bezproblemowo otrzymał odszkodowanie po osuszaniu mieszkania lub obiektu użytku publicznego.

7

Wykonujemy certyfikat z 12-miesięczną gwarancją na usługę osuszania budynku.

Osuszanie Warszawa i okolice – kompleksowa opieka nad Twoim budynkiem

Czas trwania osuszania budynku związany jest ze specyfiką danego pomieszczenia i poziomu zawilgocenia. Dla nas żadna powierzchnia nie jest problemem, zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem:

 • podłóg,
 • ścian,
 • sufitów,
 • posadzek,
 • podposadzek,
 • stref izolacji
 • dachów,
 • tarasów
 • piwnic.

Dodatkowym atutem są nasze konkurencyjne ceny. Połączenie rzetelnie wykonanej usługi i cennika przyjaznego klientowi, to czyste korzyści finansowe dla Państwa.

Osuszanie domów i kamienic Warszawa - Drytouch.pl

Gwarancja skuteczności i trwałości

Oferowana przez nas usługa osuszania ścian po zalaniu na terenie Warszawy i okolic to przede wszystkim gwarancja stuprocentowego zadowolenia zainteresowanych osób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz bardzo cenimy sobie indywidualne podejście do każdego z Państwa. Dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej i najskuteczniej wysuszyć powierzchnię tak, by była w pełni bezpieczna i odporna na wilgoć

Wszystkich zainteresowanych osuszeniem domu lub mieszkania zachęcamy do kontaktu – chętnie przedstawimy szczegółowy kosztorys i odpowiemy na Państwa pytania!