ODDZIAŁY: Warszawa | Lublin | Łódź

Profesjonalne Osuszanie Tarasów

Częste deszcze, opady śniegu oraz wahania temperatury mogą prowadzić do zniszczenia tarasu. W przypadku przedostania się wilgoci przez warstwę termoizolacji potrzebna jest natychmiastowa i profesjonalna pomoc, bez której konstrukcja jest narażona na rozwój pleśni i grzyba. W DryTouch oferujemy osuszanie tarasów na terenie Warszawy w okazjonalnej cenie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wszelkie specjalistyczne narzędzia konieczne do całkowitego wysuszenia izolacji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją!

Posiadamy Numer Alarmowy!

Nasza firma pracuje 24/7, Potrzebujesz nagłej pomocy?

Posiadamy Numer Alarmowy!

Nasza firma pracuje 24/7, Potrzebujesz nagłej pomocy?

Kilka naszych realizacji

Czynniki wpływające na uszkodzenie termoizolacji

Jednym z głównych powodów przedostania się wilgoci są błędy budowlane oraz niedopatrzenia w momencie nakładania warstwy ochronnej. Często jednak, mimo poprawnego zabezpieczenia konstrukcji, nadal istnieje ryzyko zniszczenia. Taras jest przede wszystkim narażony na działanie promieni słonecznych oraz wahań temperatury, które z upływem czasu mogą go uszkodzić.

Kolejnym szkodliwym czynnikiem są wszelkie usterki mechaniczne w postaci pęknięć oraz rys na powierzchni. W przypadku pojawienia się takich defektów konstrukcja wchłania wilgoć i konieczne jest skorzystanie z usługi osuszania tarasu wykonanej przez profesjonalistów.

Jak przebiega proces osuszania tarasu?​

Gdy woda przedostanie się przez powłokę ochronną, należy jak najszybciej ją usunąć, ponieważ grozi to rozwojem pleśni oraz zniszczeniem materiałów. Co więcej, wilgoć w warstwie izolacyjnej sama nie wyparuje. Niezbędne jest więc osuszanie tarasu. Czynność ta wymaga specjalistycznych narzędzi oraz odpowiedniego doświadczenia. Zabieg polega na wykonaniu odwiertów i umieszczenia w nich rur, przez które za pomocą pomp zostanie wypompowana woda. W naszej firmie cenimy sobie profesjonalne podejście do klienta i jak najszybsze oraz najdokładniejsze przeprowadzenie usługi.

Dlatego też w DryTouch gwarantujemy stuprocentową skuteczność wykonanego przez nas działania.

Osuszanie Tarasów z DryTouch - krok po kroku

1. Wykrycie Przecieku

Najważniejszym elementem każdego osuszania zalanego tarasu jest wykrycie miejsca przecieku. W tym celu najczęściej stosuje się próbę dymną, która pozwala precyzyjnie zlokalizować źródło problemu nawet w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo, profesjonalne narzędzia pomiarowe mogą znacząco ułatwić proces identyfikacji i szybkiego naprawienia uszkodzeń.

2. Uszkodzenia Tarasu

Po wykryciu uszkodzenia tarasu przystępujemy do naprawy uszkodzonych elementów zalanego tarasu. Jest to bardzo istotna część prac, ponieważ zapewnia szczelność tarasu i możliwość bezpiecznego korzystania na długi czas. Dodatkowo, należy także zadbać o estetyczny wygląd naprawionych fragmentów, aby całość prezentowała się atrakcyjnie i profesjonalnie.

3. Próba Dymowa oraz naprawy

Po wykonaniu próby dymnej oraz niezbędnych napraw zalanego tarasu przystępujemy do etapu osuszania właściwego. Aby to wykonać przeprowadzamy odwierty w ilości uzależnionej od wielkości zalanego tarasu. Następnie stosujemy odpowiednie maszyny osuszające warstwę izolacyjną za pomocą systemu rur i m.in. ciepłego powietrza. Proces osuszania zazwyczaj trwa około 2-8 tygodni pod okiem naszych specjalistów.

4. Zakończenie osuszania

Po zakończeniu osuszania zalanego tarasu wykonujemy pomiar wilgotności powietrza w strefie izolacyjnej, aby mieć pewność, że osuszanie zostało wykonane prawidłowo. Dodatkowo, wystawiamy certyfikat potwierdzający wykonanie usługi oraz udzielamy gwarancji na efekty osuszania, co daje klientom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i pewności co do jakości przeprowadzonych prac.

Gwarancja skuteczności i trwałości​​

Oferowana przez nas usługa osuszania ścian po zalaniu na terenie Warszawy i okolic to przede wszystkim gwarancja stuprocentowego zadowolenia zainteresowanych osób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz bardzo cenimy sobie indywidualne podejście do każdego z Państwa. Dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej i najskuteczniej wysuszyć powierzchnię tak, by była w pełni bezpieczna i odporna na wilgoć

Wszystkich zainteresowanych osuszeniem domu lub mieszkania zachęcamy do kontaktu – chętnie przedstawimy szczegółowy kosztorys i odpowiemy na Państwa pytania!

Masz jakieś pytania?

Kontakt
Nasza Lokalizacja
Call Now ButtonZADZWOŃ