ODDZIAŁY: Warszawa | Lublin | Łódź

Profesjonalne próby dymowe

Profesjonalne próby dymowe to skuteczna metoda wykrywania nieszczelności i przecieków w instalacjach sanitarnych oraz wentylacyjnych. Podczas tych testów do instalacji wprowadzany jest bezpieczny dym, który precyzyjnie pokazuje miejsca, gdzie występują niedoskonałości lub uszkodzenia. Dzięki profesjonalnym próbom dymowym możliwe jest szybkie zlokalizowanie problemów i podjęcie niezbędnych napraw, co przyczynia się do zachowania bezpieczeństwa oraz poprawy efektywności działania instalacji. Skorzystaj z usług profesjonalnych prób dymowych, aby zapewnić sobie spokój i pewność co do jakości działania Twoich instalacji.

Posiadamy Numer Alarmowy!

Nasza firma pracuje 24/7, Potrzebujesz nagłej pomocy?

Posiadamy Numer Alarmowy!

Nasza firma pracuje 24/7, Potrzebujesz nagłej pomocy?

Kilka naszych realizacji

Próby dymowe – w mieszkaniach i obiektach użytku publicznego

Dlaczego akurat DryTouch?

Fachowcy z DryTouch przeprowadzają próby dymowe nie tylko w mieszkaniach i domach, ale też w obiektach użytku publicznego.
Jeśli chcesz znaleźć problematyczne przecieki w szkole, restauracji, biurze, zakładzie pracy, hotelu lub innym budynku – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Warto też wiedzieć, że samodzielne wykrywanie przecieków jest z reguły nieskuteczne. Nie każda szczelina, z jakiej wydobywa się dym, oznacza usterkę lub przeciek.Profesjonaliści wiedzą, które obszary są potencjalną drogą przepuszczania wody, a które nie.Dlatego wykonanie prób dymowych przez profesjonalną firmę przynosi najlepsze rezultaty. Zapraszamy!

Próby Dymowe z DryTouch - krok po kroku

Do przeprowadzania prób dymowych używamy bezpiecznego gazu o małej gęstości, który ulatnia się w miejscu przecieków. Jak wykonanie usługi przebiega krok po kroku?

1.

Kontakt – jesteśmy pod telefonem 24 godziny na dobę, wystarczy, że zadzwonisz
a resztą zajmiemy się sami !

2.

Próby dymowe – bezinwazyjnie wykryjemy przecieki z zastosowaniem bezpiecznego gazu wtłaczanego atestowaną pompą ciśnieniową.

3.

Dokumentacja – przekazujemy odpowiednie dokumenty poświadczające wykonanie usługi wystawiając odpowiednie certyfikaty.

4.

Pomoc – świadczymy też dalsze wsparcie na przykład w postaci osuszenia zawilgoconych lub zalanych pomieszczeń.

Dzięki próbom dymowym pozbędziesz się problemu przecieków raz na zawsze. Ponadto unikniesz zagrzybienia pomieszczeń, uszkodzenia elementów konstrukcji oraz kosztownych strat ciepła. Postaw na oszczędności i bezpieczeństwo z DryTouch!

Gwarancja skuteczności i trwałości​​

Oferowana przez nas usługa osuszania ścian po zalaniu na terenie Warszawy i okolic to przede wszystkim gwarancja stuprocentowego zadowolenia zainteresowanych osób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz bardzo cenimy sobie indywidualne podejście do każdego z Państwa. Dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej i najskuteczniej wysuszyć powierzchnię tak, by była w pełni bezpieczna i odporna na wilgoć

Wszystkich zainteresowanych osuszeniem domu lub mieszkania zachęcamy do kontaktu – chętnie przedstawimy szczegółowy kosztorys i odpowiemy na Państwa pytania!

Masz jakieś pytania?

Kontakt
Nasza Lokalizacja
Call Now ButtonZADZWOŃ