PRÓBY DYMOWE

Próby dymowe w Warszawie i okolicach

Bardzo często źródła wilgoci nie są do końca znane. Skąd te ogromne zacieki na ścianach? Dlaczego grzyb atakuje mieszkanie? Czemu obiekt generuje tak duże straty ciepła? By skutecznie wyeliminować te problemy, trzeba najpierw zdiagnozować źródło przecieków. Właśnie to umożliwiają próby dymowe, które przeprowadzają eksperci z DryTouch. Jak one wyglądają w praktyce?

Próby dymowe w Warszawie i okolicach – czym są?

Obecne techniki diagnostyczne w bezinwazyjny sposób umożliwiają precyzyjne ustalenie źródła zawilgocenia. Nierzadko jest to wina nieszczelnych dachów i uszkodzonej warstwy izolacyjnej. Niestety, ale to już prosta droga do przecieków, zagrzybienia, pojawienia się pleśni, strat cieplnych, uszkodzenia elementów konstrukcyjnych obiektu… by tego uniknąć najskuteczniejszą i najszybszą metodą jest przeprowadzenie prób dymowych

Profesjonaliści z DryTouch zajmują się regularnymi przeglądami dachów. Wykonujemy bezpieczne próby dymowe w Warszawie i okolicach. W odpowiednich miejscach wtłaczamy specjalny dym i szukamy miejsc jego ujść. Wtłaczanie przeprowadzamy z użyciem certyfikowanej i specjalnej pompy ciśnieniowej.

Próby dymowe w Warszawie i okolicach wykonujemy z zastosowaniem bezpiecznego gazu o małej gęstości. Ulatnia się on przez przecieki, co pozwala dokładnie zidentyfikować źródła problemu. Gaz jest nieszkodliwy, nieinwazyjny i bezpieczny dla ludzi oraz otoczenia.

Jak przeprowadzamy próby dymowe w Warszawie i okolicach?

Próba dymowa to prosty i skuteczny sposób na weryfikację szczelności poszycia dachowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, a nasze usługi są poświadczone stosownymi certyfikatami. Zapraszamy do kontaktu – z chęcią doradzimy, zweryfikujemy problem i go rozwiążemy.

Call Now ButtonZADZWOŃ