Osuszanie domów i kamienic Warszawa - Drytouch.pl

Profesjonalne próby dymowe

Przecieki to bolączka niejednego właściciela mieszkania lub budynku użytku publicznego. Plamy wilgoci na ścianach? Nieestetyczny grzyb? Uciekające ciepło z pomieszczeń? To właśnie ich sprawka! Dlatego warto jak najszybciej zlokalizować źródło przecieków, by pozbyć się ich raz na zawsze. W tym celu polecamy wykonanie prób dymowych.

Nasi specjaliści zajmują się profesjonalnym przeprowadzaniem prób dymowych w mieszkaniach oraz obiektach użytku publicznego, w tym sklepach, zakładkach pracy, szpitalach oraz szkołach. Błyskawicznie znajdziemy każdy przeciek poprzez skuteczne wykonanie prób dymowych.Zapraszamy!

Próby dymowe– na czym polegają?

Do przeprowadzania prób dymowych używamy bezpiecznego gazu o małej gęstości, który ulatnia się w miejscu przecieków. Jak wykonanie usługi przebiega krok po kroku?

1

Kontakt – jesteśmy pod telefonem 24 godziny na dobę, wystarczy, że zadzwonisz.

2

Próby dymowe – bezinwazyjnie wykryjemy przecieki z zastosowaniem bezpiecznego gazu wtłaczanego atestowaną pompą ciśnieniową.

3

Dokumentacja – przekazujemy odpowiednie dokumenty poświadczające wykonanie usługi.

4

Pomoc – świadczymy też dalsze wsparcie na przykład w postaci osuszenia zawilgoconych lub zalanych pomieszczeń.

Dzięki próbom dymowym pozbędziesz się problemu przecieków raz na zawsze. Ponadto unikniesz zagrzybienia pomieszczeń, uszkodzenia elementów konstrukcji oraz kosztownych strat ciepła. Postaw na oszczędności i bezpieczeństwo z DryTouch!

Próby dymowe – w mieszkaniach i obiektach użytku publicznego

Fachowcy z DryTouch przeprowadzają próby dymowe nie tylko w mieszkaniach i domach, ale też w obiektach użytku publicznego. Jeśli chcesz znaleźć problematyczne przecieki w szkole, restauracji, biurze, zakładzie pracy, hotelu lub innym budynku – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Warto też wiedzieć, że samodzielne wykrywanie przecieków jest z reguły nieskuteczne. Nie każda szczelina, z jakiej wydobywa się dym, oznacza usterkę lub przeciek.Profesjonaliści wiedzą, które obszary są potencjalną drogą przepuszczania wody, a które nie.Dlatego wykonanie prób dymowych przez profesjonalną firmę przynosi najlepsze rezultaty. Zapraszamy!