Osuszanie budynków i mieszkań

DRYTOUCH Osuszanie Budynków. Szukasz doświadczonej i renomowanej firmy, która zajmie się dla Ciebie osuszaniem budynku? Jesteś we właściwym miejscu! DryTouch to rodzinny interes – znamy branżę od podszewki, od najmłodszych lat.Osuszamy mieszkania oraz obiekty użytku publicznego na przykład sklepy, szkoły, szpitale i zakłady pracy. Oferujemy osuszanie ścian, podłóg, posadzek, dachów oraz innych elementów konstrukcyjnych. Regularnie poszerzamy zakres usług, dlatego nie tylko osuszamy, ale też wykrywamy przecieki i wykonujemy próby dymowe.

Jako jedni z nielicznych w Polsce pracujemy w oparciu o certyfikat IICRC, czyli zgodnie ze skutecznymi oraz nowoczesnymi amerykańskimi technikami osuszania budynków.Zyskujesz pewność, że dokładnie i nienagannie usuniemy wilgoć, pleśń i grzyby z obiektu. Służymy błyskawicznym wsparciem, ponieważ jesteśmy pod telefonem całą dobę – przyjedziemy na miejsce o każdej porze dnia lub nocy. Natychmiastowo zażegnamy Twój problem, co przełoży się na oszczędności czasu, pieniędzy i nerwów.

Osuszanie ścian, podłóg i dachów DryTouch

Pracujemy nie tylko w oparciu o stosowne certyfikaty, ale również z wykorzystaniem nowoczesnego atestowanego sprzętu. Profesjonalne odkurzacze od renomowanych producentów zostały wyposażone w solidne zabezpieczenia. Są zatem bezpieczne dla ludzi i środowiska, nie pobierają dużo prądu, a przy tym pracują praktycznie bezobsługowo.

Sporządzamy szczegółową dokumentację, która przedstawia wszystkie poniesione szkody spowodowane zalaniem i zawilgoceniem budynku.Dzięki temu szybko i bezproblemowo otrzymasz odszkodowanie z ubezpieczalni. Po osuszaniu budynku dajemy każdemu klientowi 12-miesięczną gwarancję, która jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm osuszających. Świadczy o tym między innymi otwieranie nowych oddziałów w całej Polsce na przykład w Łodzi i Lublinie. Siedziba DryTouch znajduje się w Warszawie, lecz poszerzamy zakres usług na inne miasta.Dzięki temu usuniemy szkodliwą wilgoć lub skutki zalania praktycznie w dowolnym zakątku Polski!

Wysoka jakość osuszania budynków idzie w parze z konkurencyjnymi cenami oraz ciekawymi rabatami. Świadczymy też usługi gratis, takie jak bezpłatne oględziny i wycena. Dzięki temu oszczędzasz jeszcze więcej pieniędzy.Cennik osuszania budynków, odgrzybiania, wykrywania przecieków oraz prób dymowych jest dopasowany do każdego klienta. Zapraszamy!