O NAS

Osuszanie budynków DryTouch = praca + pasja

Mamy to szczęście, że jesteśmy zgranym zespołem, który po prostu lubi to, co robi. W dużej mierze właśnie to wpływa na jakość naszych usług.

Profesjonalnie zajmujemy się osuszaniem, odgrzybianiem oraz ozonowaniem budynków. Jest to biznes rodzinny, dlatego wychowywaliśmy się wśród osuszaczy, specjalistycznych przyrządów do odgrzybiania, profesjonalnych preparatów do ozonowania… – podsumowując, znamy ten rynek z autopsji od najmłodszych lat.

Dyżur pełnimy całą dobę, więc jesteśmy do dyspozycji bez przerwy. W razie jakichkolwiek problemów i awarii, nie będą Państwo musieli na nas długo czekać.

DLACZEGO MY?

Każde nasze działanie rzetelnie dokumentujemy, co jest dla Państwa gwarancją otrzymania odszkodowania. Poza tym staramy się tak dopasować cennik do klientów, aby oferować jak najbardziej konkurencyjne ceny osuszania budynków, odgrzybiania i ozonowania.

Stawiamy przede wszystkim na podnoszenie kwalifikacji, ciągły rozwój i satysfakcję klienta. Nasze usługi minimalizują Państwa straty i pozwalają pozbyć się problemu raz na zawsze. Pracę wykonujemy szybko, lecz starannie, ceniąc Państwa czas. Co istotne, używamy tylko bezpiecznych i najlepszych jakościowo urządzeń i preparatów, które nie są szkodliwe dla człowieka ani otoczenia.

Dyżur pełnimy całą dobę, więc jesteśmy do dyspozycji bez przerwy. W razie jakichkolwiek problemów i awarii, nie będą Państwo musieli na nas długo czekać. 🙂

Osuszanie po zalaniu i odgrzybianie budynków w Warszawie i okolicach

Zajmujemy się kompleksowym osuszaniem budynków w Warszawie i okolicach. Dotyczy to praktycznie każdej powierzchni, zaczynając od piwnicy, kończąc na dachu. Nie ważne, czy dojdzie do zalania domu, czy po prostu jego zawilgocenia z powodu innych czynników.

Świadczymy także usługi odgrzybiania ścian i wszystkich pomieszczeń oraz ozonowania. Ponadto zawsze dokonujemy bezpłatnych oględzin, dopasowując następnie indywidualną metodę działania.

W dogodnym dla klientów terminie rozpoczynamy pracę, a w jej trakcie systematycznie monitorujemy postępy. Oczywiście wykonujemy okresowe Pomiary Wilgotności, które potwierdzają skuteczność naszej usługi. Każdy klient otrzymuje od nas szczegółową dokumentację.

Wiemy, że zadowolony klient będzie miał o nas dobre zdanie, które przekaże dalej. Dlatego świadczymy usługi najwyższej jakości – jest to obopólna korzyść. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty osuszania i odgrzybiania budynków w Warszawie i okolicach!

Call Now ButtonZADZWOŃ