osuszanie tarasów

Osuszanie tarasów w Warszawie i okolicach

Częste deszcze, opady śniegu oraz wahania temperatury mogą prowadzić do zniszczenia tarasu. W przypadku przedostania się wilgoci przez warstwę termoizolacji potrzebna jest natychmiastowa i profesjonalna pomoc, bez której konstrukcja jest narażona na rozwój pleśni i grzyba. W DryTouch oferujemy osuszanie tarasów na terenie Warszawy w okazjonalnej cenie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wszelkie specjalistyczne narzędzia konieczne do całkowitego wysuszenia izolacji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją!

Czynniki wpływające na uszkodzenie termoizolacji

Jednym z głównych powodów przedostania się wilgoci są błędy budowlane oraz niedopatrzenia w momencie nakładania warstwy ochronnej. Często jednak, mimo poprawnego zabezpieczenia konstrukcji, nadal istnieje ryzyko zniszczenia. Taras jest przede wszystkim narażony na działanie promieni słonecznych oraz wahań temperatury, które z upływem czasu mogą go uszkodzić.

Kolejnym szkodliwym czynnikiem są wszelkie usterki mechaniczne w postaci pęknięć oraz rys na powierzchni. W przypadku pojawienia się takich defektów konstrukcja wchłania wilgoć i konieczne jest skorzystanie z usługi osuszania tarasu wykonanej przez profesjonalistów.

 

Jak przebiega proces osuszania tarasu?

Gdy woda przedostanie się przez powłokę ochronną, należy jak najszybciej ją usunąć, ponieważ grozi to rozwojem pleśni oraz zniszczeniem materiałów. Co więcej, wilgoć w warstwie izolacyjnej sama nie wyparuje. Niezbędne jest więc osuszanie tarasu. Czynność ta wymaga specjalistycznych narzędzi oraz odpowiedniego doświadczenia. Zabieg polega na wykonaniu odwiertów i umieszczenia w nich rur, przez które za pomocą pomp zostanie wypompowana woda. W naszej firmie cenimy sobie profesjonalne podejście do klienta i jak najszybsze oraz najdokładniejsze przeprowadzenie usługi. Dlatego też gwarantujemy stuprocentową skuteczność wykonanego przez nas działania.

Gwarancja skuteczności

Proponowana na terenie Warszawy usługa osuszania tarasów jest idealną ofertą dla wszystkich osób zainteresowanych szybką i kompleksową naprawą usterek. Sprzęt, którego używamy do wykonania odwiertów oraz wypompowania wody pochodzi od najlepszych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość swoich produktów. Nasi pracownicy to dokładni i doświadczeni w branży specjaliści, a prowadzone przez nich naprawy są skuteczne i długotrwałe. Zapewniamy również indywidualne podejście do każdego klienta oraz merytoryczną konsultację i porady dotyczące usługi.

Call Now ButtonZADZWOŃ