BLOG

ODGRZYBIANIE

ODGRZYBIANE

Odgrzybianie Warszawa i okolice

Zagrzybione mieszkanie to bolączka co trzeciego domostwa. Niektóre z grzybów pleśniowych da się dostrzec gołym okiem, jednak wiele z nich jest niewidocznych.Zakorzeniają sięone nawet na głębokość 1 cm w  twardych materiałach i tworzą grzybnię. Można nazwać je cichymi zabójcami, gdyż przez toksyny powodują nowotwory.Niestety, ale w wielu przypadkach bywają powodem bezpłodności u kobiet i mężczyzn, zaburzając gospodarkę hormonalną.Dlatego właśnie odgrzybianie w Warszawie i okolicach jest niezbędne!

Zagrzybione mieszkanie – podstępny zabójca

Najczęściej spotykane w otoczeniu człowieka są grzyby z grupy Zygomycota (sprzężniaki), Ascomycota (workowce) oraz Deuteromycota (tzw. Fungiimperfecti – grzyby niedoskonałe). Szkodliwe szczególnie dla dzieci, rozwijają się wszędzie tam, gdzie mają ku temu sposobne warunki. Nie dotyczy to tylko starych kamienic, ale nawet nowoczesnych mieszkań, gdyż ich izolacja ma podwyższone standardy ciepła.

Przeziębienia, infekcje, alergie, trudne do pokonania grzybice organizmu, a także zaburzenia pamięci, snu i stany depresyjne bardzo często są efektem zagrzybionego otoczenia.

Profesjonalne odgrzybianie mieszkania w Warszawie

Samodzielne usunięcie grzybów nie jest skuteczne. Drogie preparaty grzybobójcze dostępne w sklepach, powodują ich zniknięcie na krótki czas. Potem powracają niczym bumerang.

Stawiając na usługi renomowanych firm, takich jak DryTouch, mają Państwo gwarancję terminowego, bezpiecznego i korzystnie finansowo wykonanego odgrzybiania. Nasza wykwalifikowana kadra rzetelnie i skutecznie usunie źródło grzybów. Stosujemy stuprocentowo bezpieczne środki, które nie są toksyczne dla człowieka i środowiska. Są one zgodne z normami  i wymogami PN i EU, więc są nieszkodliwe nawet dla alergików.

Profesjonalne odgrzybianie mieszkania w Warszawie

Samodzielne usunięcie grzybów nie jest skuteczne. Drogie preparaty grzybobójcze dostępne w sklepach, powodują ich zniknięcie na krótki czas. Potem powracają niczym bumerang. Stawiając na usługi renomowanych firm, takich jak DryTouch, mają Państwo gwarancję terminowego, bezpiecznego i korzystnie finansowo wykonanego odgrzybiania. Nasza wykwalifikowana kadra rzetelnie i skutecznie usunie źródło grzybów.Stosujemy stuprocentowo bezpieczne środki, które nie są toksyczne dla człowieka i środowiska. Są one zgodne z normami  i wymogami PN i EU, więc są nieszkodliwe nawet dla alergików

Odgrzybianie budynków w Warszawie i okolicach –usługi DryTouch

Kompleksowo zajmiemy się odgrzybieniem w Warszawie i okolicach. Nasze certyfikowane preparaty są gwarancją bezpieczeństwa. Działamy bezinwazyjnie, a nasz bogaty bagaż doświadczeń i zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci, jest tego potwierdzeniem. Rozwiążemy Państwa problem.

1

Wykonamy rzetelną analizę przyczyn zagrzybienia.

2

Wskażemy zawilgocone miejsca.

3

Usuniemy nalot, osuszymy i odgrzybimy zainfekowane miejsca.

4

Zniszczymy wszystkie zarodniki przy użyciu nietoksycznych środków.

Zabezpieczamy każdy budynek przed powrotem zagrzybienia. Zapewniamy bezproblemowy kontakt i dogodny dla Państwa termin. W razie pytań – prosimy o kontakt!

Call Now ButtonZADZWOŃ