ODDZIAŁY: Warszawa | Lublin | Łódź

Profesjonalne odgrzybianie budynków i mieszkań

Zagrzybione mieszkanie to bolączka co trzeciego domostwa. Niektóre z grzybów pleśniowych da się dostrzec gołym okiem, jednak wiele z nich jest niewidocznych. Zakorzeniają się one nawet na głębokość 1 cm w twardych materiałach i tworzą grzybnię. Można nazwać je cichymi zabójcami, gdyż przez toksyny powodują nowotwory. Niestety, ale w wielu przypadkach bywają powodem bezpłodności u kobiet i mężczyzn, zaburzając gospodarkę hormonalną. Dlatego właśnie odgrzybianie ścian jest niezbędne. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która gwarantuje skuteczne i szybkie pozbycie się pleśni!

Posiadamy Numer Alarmowy!

Nasza firma pracuje 24/7, Potrzebujesz nagłej pomocy?

Posiadamy Numer Alarmowy!

Nasza firma pracuje 24/7, Potrzebujesz nagłej pomocy?

Kilka naszych realizacji

Przyczyny powstania grzyba

Główną przyczyną rozwoju pleśni oraz grzyba jest wilgotność powierzchni. Ściany nasiąkają wodą w wyniku zalania lub nieprawidłowej cyrkulacji powietrza, która uniemożliwia parowanie cieczy. Szczególnie narażone są miejsca nieposiadające odpowiedniej izolacji oraz wentylacji. W przypadku zlokalizowania grzyba istotna jest również natychmiastowa reakcja, ponieważ pleśń szybko się rozrasta i przenika do środka powierzchni. Odgrzybianie ściany powinno więc odbyć się błyskawicznie po zauważeniu problemu.

Zagrzybione mieszkanie – podstępny zabójca twojego mieszkania bądź domu !

Powierzchnia pokryta pleśnią nie jest jedynie problemem estetycznym. Najczęściej spotykane w otoczeniu człowieka grzyby z grupy Zygomycota (sprzężniaki), Ascomycota (workowce) oraz Deuteromycota (tzw. Fungiimperfecti – grzyby niedoskonałe), są szkodliwe szczególnie dla dzieci i rozwijają się wszędzie tam, gdzie mają ku temu sposobne warunki. Nie dotyczy to tylko starych kamienic, ale nawet nowoczesnych mieszkań, gdyż ich izolacja ma podwyższone standardy ciepła.

Przeziębienia, infekcje, alergie, trudne do pokonania grzybice organizmu, a także zaburzenia pamięci, snu i stany depresyjne bardzo często są efektem zagrzybionego otoczenia. Takie zmiany zdrowotne często okazują się długotrwałe i trudne do wyleczenia, dlatego też istotne jest zadbanie o odgrzybienie ścian, które są pokryte pleśnią.

ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE ! 

Odgrzybianie Budynków z DryTouch - krok po kroku

Kompleksowo zajmiemy się odgrzybieniem Państwa domostwa. Nasze certyfikowane preparaty są gwarancją bezpieczeństwa. Działamy bezinwazyjnie, a nasz bogaty bagaż doświadczeń i zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci, jest tego potwierdzeniem. Rozwiążemy Państwa problem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy również, że nasza usługa zostanie przeprowadzona szybko, a jej efekty będą długotrwałe.

1. Dlaczego powstał grzyb

Wykonamy rzetelną analizę przyczyn zagrzybienia.

2. Znalezienie zawilgoconych miejsc

Wskażemy zawilgocone miejsca.

3.Usunięcie bakterii

Usuniemy nalot, osuszymy i odgrzybimy zainfekowane miejsca.

4. Zakończenie odgrzybiania

Zniszczymy wszystkie zarodniki przy użyciu nietoksycznych środków.

Profesjonalne odgrzybianie mieszkania w Warszawie

Samodzielne usunięcie grzybów i pleśni nie jest skuteczne. Drogie preparaty grzybobójcze dostępne w sklepach, powodują ich zniknięcie na krótki czas. Potem powracają niczym bumerang. Stawiając na usługi renomowanych firm, takich jak DryTouch, mają Państwo gwarancję terminowego, bezpiecznego i korzystnie finansowo wykonanego odgrzybiania ścian na terenie Warszawy i okolic. Nasza wykwalifikowana kadra rzetelnie i skutecznie usunie źródło grzybów. Stosujemy stuprocentowo bezpieczne środki, które nie są toksyczne dla człowieka i środowiska. Są one zgodne z normami i wymogami PN i EU, więc są nieszkodliwe nawet dla alergików

Masz jakieś pytania?

Gwarancja skuteczności i trwałości​​

Oferowana przez nas usługa osuszania ścian po zalaniu na terenie Warszawy i okolic to przede wszystkim gwarancja stuprocentowego zadowolenia zainteresowanych osób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz bardzo cenimy sobie indywidualne podejście do każdego z Państwa. Dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej i najskuteczniej wysuszyć powierzchnię tak, by była w pełni bezpieczna i odporna na wilgoć

Wszystkich zainteresowanych osuszeniem domu lub mieszkania zachęcamy do kontaktu – chętnie przedstawimy szczegółowy kosztorys i odpowiemy na Państwa pytania!
Kontakt
Nasza Lokalizacja
Call Now ButtonZADZWOŃ