OSUSZANIE DACHÓW

Osuszanie dachów w Warszawie i okolicach

Dach to jeden z najbardziej newralgicznych punktów budynku. Niestety, co za tym idzie – narażony na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Promieniowanie UV, deszcz, śnieg, grad, burze, wichury… agresywne warunki atmosferyczne nierzadko skutkują jego zawilgoceniem.Powodem mogą być też błędy budowlane. Niezależnie od przyczyn, niezbędne jest osuszanie dachu.

To właśnie ten proces eliminuje zawilgocenie, zagrzybienie, zacieki i inne nieprzyjemne konsekwencje. DryTouch oferuje kompleksową usługę osuszania dachów w Warszawie – z użyciem bezpiecznego i profesjonalnego sprzętu, skutecznie i korzystnie cenowo. Ponadto jesteśmy dostępni całą dobę – żadna awaryjna sytuacja nie jest dla nas problemem!

Osuszanie dachów w Warszawie i okolicach – dlaczego jest ważne?

Zawilgocenie warstwy izolacyjnej nie mija samoistnie – potrzebna jest pomoc profesjonalistów. Źle funkcjonująca warstwa jest osłabiona, podatna na inne uszkodzenia i powstawanie szczelin. Woda, która jest zamknięta w termoizolacji, zamienia się w parę wodną, powodującą wzrost ciśnienia gazów. Taki proces jeszcze bardziej uszkadza dach.

Osuszanie dachów przede wszystkim zapobiega zaciekom, grzybom, pleśni i stratom ciepła.Chroni obiekt przed dalszym zawilgoceniem, co wpływa na ogromne oszczędności finansowe. Eksperci z DryTouch to certyfikowani specjaliści, których doświadczenie i umiejętności są potwierdzone między innymi certyfikatem IICRC.

Jak wygląda w praktyce osuszanie dachów w Warszawie i okolicach?

DryTouch oferuje kompleksowe usługi osuszania budynków i dachów. Jak działamy?

  • Kontakt – zapraszamy do kontaktu– nasi technicy są dostępni całą dobę.
  • Bezpłatne oględziny – fachowcy dokładnie przeanalizują Państwa sytuację w celu podjęcia stosownych działań.
  • Wykonanie usługi – z użyciem profesjonalnego i bezpiecznego dla ludzi i otoczenia sprzętu osuszymy dach. W razie potrzeby zajmiemy się też osuszaniem wewnątrz budynku.
  • Formalności – po osuszaniu dachu przekażemy Państwu szczegółową dokumentację, zdjęcia, pomiary i niezbędne informacje, dzięki którym proces uzyskania odszkodowania będzie przebiegał bezproblemowo i szybko.

Co klienci zyskują po osuszeniu dachu?

Eksperci z DryTouch precyzyjnie lokalizują wilgoć, usuwają ją z termoizolacji i eliminują każde źródło problemu. Dzięki temu kosztowne renowacje nie są potrzebne. Nasza praca jest bezinwazyjna, bezpieczna i potwierdzona stosownymi certyfikatami – tak samo, jak sprzęt wykorzystywany do osuszania dachów.

Dysponujemy unikalną technologią osuszania i oferujemy niskie zużycie energii elektrycznej.Osuszanie dachów jest dla Państwa gwarancją:

  • ograniczenia kosztów,
  • minimalizacji szkód,
  • eliminacji ryzyka zagrzybienia,
  • otrzymania rzetelnej dokumentacji,
  • wsparcia profesjonalnych i doświadczonych fachowców.

Zapraszamy do kontaktu – osuszamy dachy w Warszawie i okolicach!

Call Now ButtonZADZWOŃ