ODDZIAŁY: Warszawa | Lublin | Łódź

Profesjonalne Osuszanie dachów

Dach to jeden z elementów konstrukcyjnych najbardziej podatnych na uszkodzenia. Burze, deszcz, śnieg i grad nierzadko prowadzą do zawilgocenia, a nawet zalania dachu. Często też wilgoć pojawia się z powodu uszkodzonej izolacji, przez którą szybko wnika ona do wnętrz budynków.

Jeśli zatem widzisz, że w Twoim mieszkaniu lub obiekcie występują zawilgocenia, pleśń lub grzyby, skontaktuj się z nami! DryTouch kompleksowo zajmuje się osuszaniem dachów. Dzięki temu szybko pozbędziesz się problemu, a w Twoim budynku zapanuje optymalny mikroklimat.Osuszanie dachów to gwarancja bezpiecznych, zadbanych i eleganckich wnętrz.

Kilka naszych realizacji

2

Zalany Dach – na ratunek DryTouch

Z tego powodu warto zaufać DryTouch i powierzyć nam profesjonalne usługi związane z zalaniem dachów. Nasza firma wykonuje prace z użyciem wyspecjalizowanego osuszacza, który spełnia wszystkie wymagane normy, zapewniając Państwu oraz otoczeniu bezpieczeństwo. Osuszacz jest indywidualnie dostosowywany do warunków oraz rodzaju powierzchni dachowej. Dodatkowe zabezpieczenia termiczne, przeciwprzepięciowe, antywibracyjne oraz akustyczne gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług. Dodatkowo, urządzenie zużywa niewielką ilość prądu, co przyczynia się do obniżenia wilgotności powietrza nawet o 50%.

Nasza firma, posiadając certyfikat IICRC, jest jednym z nielicznych w Polsce, co potwierdza nasze wysokie kwalifikacje. Działamy zgodnie z najnowszymi i najbardziej skutecznymi amerykańskimi technikami osuszania dachów oraz innych budynków, zapewniając kompleksową i profesjonalną obsługę. Nasza firma, posiadając certyfikat IICRC, jest jednym z nielicznych w Polsce, co potwierdza nasze wysokie kwalifikacje. Działamy zgodnie z najnowszymi i najbardziej skutecznymi amerykańskimi technikami osuszania dachów oraz innych budynków, zapewniając kompleksową i profesjonalną obsługę.

Osuszanie dachów z DryTouch – krok po kroku

1.

Ustalamy dokładne szczegóły telefonicznie rozpytując klienta.

2.

Po przybliżeniu sytuacji, nasz specjalista przyjeżdza wykonać bezpłatne oględziny.

3.

Oferujemy wykrywanie przecieków, a po ich naprawie osuszamy dach z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu. Stosujemy indywidualnie dobraną metodę do konkretnej powierzchni. Często polega ona na zrobieniu odwiertów, rozłożeniu układu rur i podłączeniu do urządzeń wyciągających wilgoć.

4.

Świadczymy także usługę osuszania wnętrza budynku.

5.

Przed, w trakcie i po osuszaniu dachu badamy poziom wilgoci, by zweryfikować skuteczność metody.

6.

Po wykonaniu osuszania dachu sporządzamy szczegółową dokumentację, pomagamy w uzyskaniu odszkodowania.

Posiadamy Numer Alarmowy!

Nasza firma pracuje 24/7, Potrzebujesz nagłej pomocy?

Posiadamy Numer Alarmowy!

Nasza firma pracuje 24/7, Potrzebujesz nagłej pomocy?

Osuszanie dachów – czy jest niezbędne?

Nie każdy o tym wie, ale zawilgocony dach jest w stanie skumulować nawet kilkaset litrów wody. W konsekwencji może dojść do uszkodzenia konstrukcji oraz izolacji. Materiały pęcznieją, kurczą się i rozprężają, a wówczas usunięcie szkód czasami bywa niemożliwe. Skutki są jeszcze gorsze, ponieważ wilgoć przenika do wnętrz, co powoduje zawilgocenia oraz zagrzybienia pomieszczeń. Dlatego należy zareagować jak najszybciej – skontaktuj się z nami, a błyskawicznie osuszymy dachi zapobiegniemy dalszym negatywnym konsekwencjom!

 

Osuszanie dachów przeprowadzamy z wykorzystaniem nowoczesnych osuszaczy, które mają odpowiednie atesty. To profesjonalny sprzęt, pracujący cicho, nie pobiera przy tym dużo prądu i jest bezpieczny dla ludzi oraz otoczenia. Metody osuszania dachów dobieramy indywidualnie do danego przypadku, by jak najbardziej ograniczyć wydatki klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – osuszanie dachówto nasza specjalność!

Masz jakieś pytania?

Gwarancja skuteczności i trwałości​​

Oferowana przez nas usługa osuszania ścian po zalaniu na terenie Warszawy i okolic to przede wszystkim gwarancja stuprocentowego zadowolenia zainteresowanych osób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz bardzo cenimy sobie indywidualne podejście do każdego z Państwa. Dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej i najskuteczniej wysuszyć powierzchnię tak, by była w pełni bezpieczna i odporna na wilgoć

Wszystkich zainteresowanych osuszeniem domu lub mieszkania zachęcamy do kontaktu – chętnie przedstawimy szczegółowy kosztorys i odpowiemy na Państwa pytania!

Szukasz profesjonalnej pomocy?

W ramach naszych usług zapewniamy bezpłatne oględziny, a ponieważ każde zlecenie traktujemy indywidualnie, zapewniamy najlepiej dopasowane metody radzenia sobie z zalanymi przestrzeniami. Oferujemy skuteczne osuszanie i dezynfekcję pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i innych.

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i wiedzy, nasz zespół z powodzeniem osusza i dezynfekuje zalane powierzchni, likwiduje źródła przecieków, oczyszcza i odkaża zalane podłogi i ściany wraz z warstwami izolacyjnymi, jak i inne elementy zabudowy. Za sprawą specjalistycznego sprzętu jak generatory ozonu, maszyny do czyszczenia suchym lodem czy osuszacze wysokiej klasy, pomagamy Państwu przywrócić przestrzenie do doskonałego i bezpiecznego dla użytkowników stanu sprzed zalania lub zanieczyszczenia.
Zachęcamy do kontaktu!

Skład naszej grupy DTS
Kontakt
Nasza Lokalizacja
Call Now ButtonZADZWOŃ