Profesjonalne osuszanie dachów

Osuszanie dachów

Dach to jeden z elementów konstrukcyjnych najbardziej podatnych na uszkodzenia. Burze, deszcz, śnieg i grad nierzadko prowadzą do zawilgocenia, a nawet zalania dachu. Często też wilgoć pojawia się z powodu uszkodzonej izolacji, przez którą szybko wnika ona do wnętrz budynków.

Jeśli zatem widzisz, że w Twoim mieszkaniu lub obiekcie występują zawilgocenia, pleśń lub grzyby, skontaktuj się z nami! DryTouch kompleksowo zajmuje się osuszaniem dachów. Dzięki temu szybko pozbędziesz się problemu, a w Twoim budynku zapanuje optymalny mikroklimat.Osuszanie dachów to gwarancja bezpiecznych, zadbanych i eleganckich wnętrz.

Osuszanie dachów - DryTouch.pl

Osuszanie dachów z DryTouch – krok po kroku

1

Ustalamy szczegóły telefonicznie.

2

Po przybliżeniu sytuacji, przyjeżdżamy wykonać bezpłatne oględziny.

3

Oferujemy wykrywanie przecieków, a po ich naprawie osuszamy dach z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu. Stosujemy indywidualnie dobraną metodę do konkretnej powierzchni. Często polega ona na zrobieniu odwiertów, rozłożeniu układu rur i podłączeniu do urządzeń wyciągających wilgoć.

4

Świadczymy także usługę osuszania wnętrza budynku.

5

Przed, w trakcie i po osuszaniu dachu badamy poziom wilgoci, by zweryfikować skuteczność metody.

6

Po wykonaniu osuszania dachu sporządzamy szczegółową dokumentację – pomagamy w uzyskaniu odszkodowania.

Osuszanie dachów – czy jest niezbędne?

Nie każdy o tym wie, ale zawilgocony dach jest w stanie skumulować nawet kilkaset litrów wody. W konsekwencji może dojść do uszkodzenia konstrukcji oraz izolacji. Materiały pęcznieją, kurczą się i rozprężają, a wówczas usunięcie szkód czasami bywa niemożliwe. Skutki są jeszcze gorsze, ponieważ wilgoć przenika do wnętrz, co powoduje zawilgocenia oraz zagrzybienia pomieszczeń. Dlatego należy zareagować jak najszybciej – skontaktuj się z nami, a błyskawicznie osuszymy dachi zapobiegniemy dalszym negatywnym konsekwencjom!

Profesjonalne osuszanie dachów Warszawa - Drytouch.pl

Co zyskasz osuszając dach z DryTouch?

  • Zapobiegniesz uszkodzeniu konstrukcji i izolacji
  • Unikniesz zawilgocenia oraz zagrzybienia pomieszczeń
  • Całkowicie pozbędziesz się destrukcyjnej wilgoci

Osuszanie dachów przeprowadzamy z wykorzystaniem nowoczesnych osuszaczy, które mają odpowiednie atesty. To profesjonalny sprzęt, pracujący cicho, nie pobiera przy tym dużo prądu i jest bezpieczny dla ludzi oraz otoczenia. Metody osuszania dachów dobieramy indywidualnie do danego przypadku, by jak najbardziej ograniczyć wydatki klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – osuszanie dachówto nasza specjalność!