ODDZIAŁY: Warszawa | Lublin | Łódź

Osuszanie wilgoci technologicznej

Lokalizacja: Nowo wybudowany dom , okolice Lublina

Klient: Firma

Usługa:  Osuszanie budynku z technologicznej

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem bardzo często zdarza nam się współpracować z innymi firmami, tym razem trafiliśmy na równie zgraną ekipę co nasza. Celem naszego spotkania był nowo wybudowany dom w okolicach Lublina i konieczność osuszenia wilgoci technologicznej. Dlaczego?

Pamiętajcie!  Zawsze możecie Państwo zadzwonić do nas +48 514 343 415

Świadczymy usługę w województwach :  Mazowieckim | Lubelskim | Łódzkim

Takie działania skracają bardzo czas budowy, czy remontu nie wpływając na jakość materiałów. Nasi klienci chcieli ukończyć budowę jak najszybciej, dlatego wezwali nas.

Podczas naszego dzisiejszego zadania wykorzystaliśmy osuszacze koncesyjne, które miały za zadanie odebrać wilgoć z powietrza, podczas osuszania pomieszczenia. Maszyna pobiera wilgotne zimne powietrze z pomieszczenia, skraplając zawartą w nim parę wodną, która zostaje przekierowana do specjalnych pojemników, a następnie suche  powietrze wypuszcza się do przestrzeni osuszanej. To działanie skraca czas osuszania, który w naturalnych warunkach może trwać nawet pół roku. Czy to wszystko? Zdecydowanie nie! Oprócz szybszego osuszenia, łączącego się z większym postępem prac, unikamy również kondensacji pary wodnej oraz postawania pleśni i czynników chorobotwórczych.

Praca upłynęła nam w niesamowicie przyjemnej atmosferze, a sami właściciele byli zaskoczeni postępem prac. Współpracę jak zawsze zakończyliśmy wręczeniem gwarancji na nasze usługi oraz certyfikatu jakości. Jesteśmy pewni naszych usług, dlatego pomagamy wam od piwnicy aż po dach!

Call Now ButtonZADZWOŃ