ODDZIAŁY: Warszawa | Lublin | Łódź

Wyzwanie każdej firmy osuszającej- stary dom z cegły

Lokalizacja: łazienka w domu prywatnym, okolice Piaseczna
Klient: Prywatny
Usterka: Klient: Prywatny

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem bardzo często zdarza nam się współpracować z innymi firmami, tym razem trafiliśmy na równie zgraną ekipę co nasza. Celem naszego spotkania był nowo wybudowany dom w okolicach Lublina i konieczność osuszenia wilgoci technologicznej. Dlaczego?

Pamiętajcie!  Zawsze możecie Państwo zadzwonić do nas +48 514 343 415

Świadczymy usługę w województwach :  Mazowieckim | Lubelskim | Łódzkim

Stare domy z cegły mają zdecydowanie swój urok i często przywołują na myśl wspomnienia z dzieciństwa, pełne są jednak niebezpiecznych pułapek dla właścicieli jak stara instalacja elektryczna czy przerdzewiałe rury.
Jakiś czas temu do naszej firmy zgłosiła się klientka, która zauważyła, że mimo braku korzystania z urządzeń wodnych jej licznik nadal pokazuje niewielkie stałe zużycie wody. Przez bardzo długi czas nie mogła zrozumieć, z czego to wynika, aż zasugerowano jej, że może w mieszkaniu, jest gdzieś ukryty przeciek i tak trafiła do naszej firmy.
Oczywiście sprawa dla nas była jasna- w mieszkaniu jest wyciek wody i należy go jak najszybciej zlokalizować i usunąć. Tradycyjnie już zaproponowaliśmy klientce zastosowanie cesji, dzięki czemu kontakt z Zakładem Ubezpieczeń oraz przygotowanie dokumentacji niezbędne do ubezpieczenia po zalaniu mieszkania leży po naszej stronie.
Poszukiwanie przecieku w sytuacji, gdy nie jesteśmy pewni co do jego lokalizacji, jest zawsze dużym wyzwaniem, jednak dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu oraz najwyższej jakości sprzętów udało nam się go zlokalizować dość szybko pod prysznicem w łazience naszej klientki. Dodatkowym atutem wykorzystania w tym przypadku czujnika przecieków była konieczność wykucia niewielkiego otworu w całkiem niedawno odnawianej łazience, ponieważ umożliwia on precyzyjne odnalezienie wycieku.
Gdy przeciek został już usunięty, rozpoczął się proces osuszania domu, a dokładnie rzecz ujmując osuszania ściany w łazience. Niestety została ona stworzona z cegły, co zdecydowanie sprawiło, że osuszanie trwało dłużej i było intensywniejsze. W przypadku tego zlecenia dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn oraz wysokich kwalifikacji pracowników zajęło nam to tylko 15 dni, klientka zaś uniknęła płacenia wyższych opłat za wodę, wilgoci oraz chorobotwórczego grzyba, czy pleśni w swoim domu.
Pewni swoich usług po wykonaniu zlecenia wręczyliśmy również klientce certyfikat jakości oraz gwarancję na wykonane usługi. Tacy już jesteśmy, działamy od piwnicy aż po dach 😉.


Czy twój licznik nadal pokazuje zużyci wody, mimo że z niej nie korzystasz? Czy masz wrażenie, że na twojej ścianie pojawia się mokra plama? To może być znak, że masz przeciek w instalacji wodnej mieszkania! Jest to częsty problem pojawiający się nie tylko w mieszkaniach ze starą instalacją wodną, lecz również w nowopowstałych budynkach. W najnowszym poście na naszym blogu poznasz historię domu z cegły i tego, jak poradzić sobie z taki problemem, nie rujnując zarówno budżetu, jak i całego mieszkania. Zapraszamy!


Przecieki w naszych domach mogą objawiać się w różny niespodziewany sposób, często jest to klasyczna mokra plama pojawiająca się gdzieś w pomieszczeniu, ale zdarza się również, że jedynym objawem tego stanu, jest stały niewielki ubytek wody widoczny na licznikach. Jak sobie z tym poradzić? Już dziś sprawdź to na naszej stronie internetowej w zakładce „blog”. Znajdziesz tam historię domu z cegły, gdzie właśnie pojawił się taki problem. Jeśli ta sytuacja jest ci bliska, na naszej stronie internetowej, znajdziesz również numer kontaktowy do nas- pomożemy ci uporać się z każdym problemem.

Call Now ButtonZADZWOŃ