ODDZIAŁY: Warszawa | Lublin | Łódź

Jak znaleźć pękniętą rurę w podłodze?

 

 

Jak znaleźć pękniętą rurę w podłodze?

Pojawienie się niespodziewanej nadmiernej wilgoci lub podejrzenie wycieku wody pod podłogą to sytuacje, w których nie warto zbyt długo zwlekać z działaniem. Naturalnie nie należy również od razu brać się za kucie podłogi lub zrywanie paneli. Jak jednak znaleźć źródło wycieku pod posadzką i skutecznie mu przeciwdziałać?

 

Pamiętajcie!  Zawsze możecie Państwo zadzwonić do nas +48 514 343 415

Świadczymy usługę w województwach :  Mazowieckim | Lubelskim | Łodzkim

 

Ocena sytuacji

 

W pierwszej kolejności należy dokonać lokalizacji przecieku poprzez weryfikację podłączeń instalacji wodnych i grzejników. W wielu przypadkach winowajcom przecieków są korozje złącz, dlatego warto dokładnie zweryfikować stan wizualny instalacji. W przypadku braku widocznej usterki, warto poszukać pomocy u specjalistów, którzy korzystając z wiedzy i doświadczenia pomogą szybko i sprawnie zlokalizować źródło problemu.

 

 

 

 

Fachowa pomoc specjalistyczna

Ponieważ w większości przypadków wycieku wody pod podłogą ciężko poradzić sobie bez specjalistycznej pomocy, doskonałe wsparcie mogą dać nasi eksperci. Poprzez zastosowanie próby gazowej i próby ciśnieniowej, możliwe stanie się ocenienie szczelności instalacji, a co za tym idzie szybsze zlokalizowanie przecieku. Zastosowane przez nasza ekipę metody, w tym mikrofony akustyczne, badania wilgotności, barwniki ultrafioletowe czy wykorzystanie kamer termowizyjnych to najlepszy sposób odszukania kłopotliwej usterki. W zależności od miejsca przecieku, mogą zostać wówczas zastosowane odpowiednie metody jego likwidacji. Dokładne zweryfikowanie podłoża pomoże dodatkowo przeprowadzić najmniej inwazyjną metodę naprawy.

Call Now ButtonZADZWOŃ