Osuszanie budynków Lublin i okolice

Zalane lub zawilgocone mieszkanie prowadzi do zniszczenia konstrukcji budynku, jego wyposażenia, a także do rozwoju szkodliwej pleśni. Naprawy szkód są kosztowne, nie wspominając o problemach zdrowotnych, które pojawiają się przez zagrzybione pomieszczenia. Czy wiesz, że grzyby powodują nawet bezpłodność, uszkodzenia płodu i nowotwory?

Dlatego warto skorzystać z profesjonalnego osuszania w Lublinie, które przebiega pod okiem naszych czujnych profesjonalistów. DryTouch kompleksowo zajmuje się osuszaniem w Lublinie po zalaniu, powodzi, wyciekach lub zawilgoceniu przez naturalne czynniki. Nie warto samodzielnie osuszać mieszkania ani budynku, gdyż może to potrwać nawet ponad… pół roku! DryTouch zazwyczaj w kilka godzin eliminuje ten problem – bezpiecznie, szybko i korzystnie cenowo.

Osuszanie mieszkań w Lublinie – certyfikowane osuszacze

Zachęcamy do kontaktu – dysponujemy certyfikowanymi osuszaczami. Są wyposażone w zabezpieczenia termiczne, przeciwprzepięciowe, antywibracyjne i akustyczne. Nasze osuszacze zużywają niewielką ilość prądu i obniżają wilgotność powietrza nawet do 50%.

Osuszacze DryTouch praktycznie w ogóle nie generują hałasu, pobierają mało prądu, a ponadto są bezobsługowe. Nie trzeba ingerować w ich pracę, cechuje je bezawaryjność i efektywność. Dzięki temu Państwa budynek szybko wróci do pierwotnego stanu i zapanuje w nim optymalna wilgotność, bezpieczna i zdrowa dla mieszkańców oraz konstrukcji obiektu

Jak przebiega osuszanie budynków w Lublinie?

1

Przeprowadzamy bezpłatne oględziny.

2

Wykonujemy odgrzybianie, by zarodniki grzybów zostały zniszczone i nie rozprzestrzeniały się po obiekcie.

3

Dostarczamy certyfikowane osuszacze i rozstawiamy je w budynku.

4

Przeprowadzamy pomiary przed, w trakcie i po osuszaniu pomieszczeń w Lublinie.

5

Ozonujemy pomieszczenia, by pozbyć się przykrych zapachów i szkodliwych związków.

6

Kompletujemy dokumentację z poniesionych szkód i osuszania budynku.

7

Przekazujemy certyfikat z 12-miesięczną gwarancją na usługę osuszania w Lublinie.

Co dokładnie osuszamy?

Osuszanie domów i kamienic Warszawa - Drytouch.pl

By w pełni sprostać oczekiwaniom klientów, zajmujemy się osuszaniem:

  • podłóg,
  • ścian,
  • sufitów,
  • posadzek,
  • podposadzek,
  • stref izolacji
  • dachów,
  • tarasów,

Świadczymy usługę osuszania mieszkań w Lublinie, jak i obiektów użytku publicznego – w tym szkół, sklepów, zakładów pracy i wielu innych budynków.