Osuszanie dachów Lublin i okolice

Agresywne warunki atmosferyczne (takie jak deszcz, grad i burze) często prowadzą do zawilgocenia, a nawet zalania dachu. Powodów jest jeszcze więcej! Wadliwie wykonanaprzez budowniczych izolacja także skutkuje powstawaniem przecieków, szczelin i występowaniem wilgoci. Nie czekaj, zareaguj już teraz – skontaktuj się z nami i postaw na profesjonalne osuszanie dachów w Lublinie z DryTouch!

Osuszanie dachów w Lublinie – jak przebiega krok po kroku?

1

Kontakt – Zapraszamy do kontaktu, nasi technicy są dostępni całą dobę.

2

Bezpłatne oględziny – Fachowcy z DryTouch wykonają za darmo przegląd dachu i zlokalizują zawilgocenie.

3

Wykonanie usługi – Wykrywamy przecieki, a po naprawie osuszamy dach w Lublinie przy pomocy atestowanych i certyfikowanych osuszaczy.

4

Pomiary – Dokonujemy pomiarów wilgotności, by zweryfikować skuteczność metody.

5

Dokumentacja – Zawsze po osuszaniu dachu sporządzamy dokładną dokumentację, która zawiera zdjęcia, pomiary i informacje, pomocne w uzyskaniu odszkodowania.

Czy osuszanie dachu jest konieczne?

Czy wiesz, że zawilgocony dach może zmagazynować nawet kilkaset litrów wody? Nieprawidłowo wykonana konstrukcja, uszkodzenie izolacji, a do tego opady śniegu, deszczu oraz burze szybko prowadzą do przenikania wody, pęcznienia, kurczenia i rozprężania materiałów, z których jest zbudowane zadaszenie. Zawilgocony dach to krótka droga do zagrzybienia budynku, uszkodzeń oraz kosztownych wydatków na naprawy. By do tego nie dopuścić, skorzystaj z usługi osuszania dachów w Lublinie przez DryTouch – błyskawicznie rozwiążemy problem zawilgoconego lub zalanego zadaszenia!

Osuszanie dachów w Lublinie to gwarancja:

  • minimalizacji szkód,
  • wykluczenia ryzyka zagrzybienia,
  • pozbycia się doszczętnie szkodliwej wilgoci.

Osuszanie dachów w Lublinie i okolicy przebiega z użyciem profesjonalnych urządzeń, których skuteczność jest potwierdzona stosownymi certyfikatami. Metodę osuszania dobieramy jak najdokładniej do indywidualnego przypadku, by ograniczyć wydatki klienta. Służymy wsparciem na każdym etapie – począwszy od przeprowadzenia osuszania dachu po wykonanie szczegółowej dokumentacji ze zdarzenia.