OSUSZANIE

Osuszanie budynków Warszawa i okolice

Zalane i zawilgocone pomieszczenia to bolączka wielu osób, które często nie wiedzą, jak poradzić sobie z tym problemem. Niestety próba samodzielnego osuszania budynków w Warszawie i okolicach wyrządza jeszcze więcej szkód. Nie dość, że osuszanie ścian na własną rękę trwa zazwyczaj ponad pół roku, może doprowadzić do jeszcze większych uszkodzeń fundamentów i ścian nośnych. Nierzadko skutkuje to nawet pożarem, jeśli dojdzie do zwarcia w instalacji elektrycznej.

Nieprzyjemną konsekwencją jest również pojawienie się pleśni, grzybów i pasożytów. Mają one działanie rakotwórcze oraz zaburzają gospodarkę hormonalną. Jest to przede wszystkim szkodliwe dla dzieci, które od najmłodszych lat, będą narażone na szkodliwe czynniki.

Zalane mieszkanie – na ratunek DryTouch

Z tego względu warto zaufać DryTouch i powierzyć nam profesjonalne osuszanie ścian po zalaniu. Naszą pracę wykonujemy z użyciem specjalistycznego osuszacza, który spełnia wszystkie normy i jest gwarancją bezpieczeństwa dla Państwa i otoczenia. Jest on indywidualnie dobierany do warunków i rodzaju pomieszczenia. Jego dodatkowe zabezpieczenia termiczne, przeciwprzepięciowe, antywibracyjne i akustyczne zapewniają wykonanie usługi jak najwyższej jakości. Poza tym nasze urządzenie zużywa niewielką ilość prądu i obniża wilgotność powietrza nawet do 50%.

Ze względu na szereg nieprzyjemnych konsekwencji warto zaufać DryTouch i powierzyć nam profesjonalne osuszanie mieszkań i domów. Naszą pracę wykonujemy z użyciem specjalistycznego osuszacza, który spełnia wszystkie normy i jest gwarancją bezpieczeństwa dla Państwa i otoczenia. Jest on indywidualnie dobierany do warunków i rodzaju pomieszczenia. Jego dodatkowe zabezpieczenia termiczne, przeciwprzepięciowe, antywibracyjne i akustyczne zapewniają wykonanie usługi jak najwyższej jakości. Poza tym nasze urządzenie zużywa niewielką ilość prądu i obniża wilgotność powietrza nawet do 50%.

Ponadto jako nieliczni w Polsce posiadamy certyfikat IICRC. Pracujemy zgodnie z najnowszymi i najskuteczniejszymi amerykańskimi technikami osuszania budynków – nie tylko mieszkalnych.

Jak przebiega osuszanie budynków ?

1

Przeprowadzamy bezpłatne i obowiązkowe oględziny.

2

Wykonujemy odgrzybianie na samym początku, aby zarodniki grzybów zostały całkowicie zniszczone i nie rozprzestrzeniły się w pomieszczeniu.

3

Aby usługa była jak najmniej uciążliwa dla klienta, dostarczamy i rozstawiamy profesjonalny sprzęt w taki sposób, żeby jak najbardziej skrócić jej czas.

4

Wykonujemy rzetelne pomiary przed, w trakcie i na koniec osuszania.

5

Usuwamy bakterie i związki grzybo-pochodne za pomocą ozonowania, tak aby zadbać o zdrowie i samopoczucie mieszkańców oraz pozbyć się przykrych zapachów.

6

Zajmujemy się skompletowaniem dokładnej dokumentacji, która zawiera między innymi, informacje o stanie poniesionych szkód.

7

Przekazujemy certyfikat, który jest potwierdzeniem skutecznego osuszenia i jakości przeprowadzonych prac. Jest on też 12-miesięczną gwarancją na wykonane usługi.

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwala na dobór skutecznej oraz bezpiecznej metody osuszania domu i nie tylko.Dopasowujemy ją w zależności od typu i przyczyny zalania, rodzaju pomieszczenia oraz poziomu zawilgocenia.

Osuszanie Warszawa i okolice – kompleksowa opieka nad Twoim budynkiem

Czas trwania osuszania budynku związany jest ze specyfiką danego pomieszczenia i poziomu zawilgocenia. Dla nas żadna powierzchnia nie jest problemem, zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem:

  • Podłóg,
  • ścian,
  • sufitów,
  • posadzek,
  • podposadzek,
  • stref izolacji
  • dachów,
  • tarasów
  • piwnic

Dodatkowym atutem są nasze konkurencyjne ceny. Połączenie rzetelnie wykonanej usługi i cennika przyjaznemu klientowi, to czyste korzyści finansowe dla Państwa.

Gwarancja skuteczności i trwałości

Oferowana przez nas usługa osuszania ścian po zalaniu na terenie Warszawy i okolic to przede wszystkim gwarancja stuprocentowego zadowolenia zainteresowanych osób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz bardzo cenimy sobie indywidualne podejście do każdego z Państwa. Dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej i najskuteczniej wysuszyć powierzchnię tak, by była w pełni bezpieczna i odporna na wilgoć.

Wszystkich zainteresowanych osuszeniem domu lub mieszkania zachęcamy do kontaktu – chętnie przedstawimy szczegółowy kosztorys i odpowiemy na Państwa pytania!

Call Now ButtonZADZWOŃ