Wynajem osuszaczy – pakiet korzyści dla Ciebie. Niezawodna broń w walce z wilgocią!

Zalane mieszkanie, awaria instalacji wodnej, wilgoć technologiczna… takie problemy potrafią spędzić sen z powiek. Na szczęście w dzisiejszych czasach szybko można się uporać z uciążliwym zawilgoceniem. Rozwiązaniem są profesjonalne usługi ekip osuszających. Dlaczego są one tak pomocne? Przede wszystkim dysponują specjalistycznym, certyfikowanym i bezpiecznym sprzętem – oferują wynajem osuszaczy. Jest to korzystna cenowo usługa, dopasowana do indywidualnych potrzeb. Jak więc w praktyce wygląda wynajem sprzętu osuszającego i co na tym zyskujesz?

Wynajem osuszaczy – dlaczego nie musisz praktycznie nic robić?

Wynajem sprzętu osuszającego jest liczony na dobę i to Ty ustalasz, na ile chcesz go wypożyczyć. Wystarczy, że skontaktujesz się z profesjonalistami, oni podejmą odpowiednie kroki. Większość z nich oferuje pomiar poziomu wilgotności na samym początku osuszania, tak, by oszacować, na ile dni będzie potrzebny wynajem osuszaczy. Na życzenie klienta wykonują również pomiar pośredni i końcowy, który weryfikuje przebieg procesu i jak wyglądają postępy. Zapobiega to zbytniemu wysuszeniu materiałów budowlanych. Takie usługi często są w cenach wynajmu sprzętu osuszającego.

Co istotne, sprzęt można odbierać osobiście lub zdecydować się na dowóz. Niektóre ekipy, takie jak właśnie DryTouch oferują dowiezienie i odbiór sprzętu w cenie wynajmu osuszaczy w pobliskich rejonach. DryTouch świadczy taką usługę w Warszawie, Legionowie, Nowym Dworze, Wyszkowie i okolicznych miastach. Jest to najkorzystniejsza finansowo opcja – klient nie musi tracić pieniędzy na paliwo, ekipa zawozi sprzęt we wskazane miejsce i robi to w gratisie. Osuszanie budynku jest wykonywane więc po najniższych kosztach.

Profesjonaliści wynajmują sprzęt osuszający, dopasowując go do wielkości pomieszczeń i poziomu zawilgocenia. Przekłada się to na jeszcze większe korzyści finansowe i czasowe – odpowiedni dobór urządzeń skraca czas osuszania, a co za tym idzie – zapewnia mniejsze wydatki. Czasami są to więc naprawdę minimalne kwoty. Podłączony sprzęt działa automatycznie – nie musisz się martwić o jego obsługę.

Sprzęt osuszający – w jaki sposób zapewnia Ci bezpieczeństwo i komfort?

Wynajem osuszaczy to bardzo ekonomiczne i wydajne rozwiązanie. Sprzęt tego typu jest certyfikowany, bezpieczny dla środowiska i ludzi, w tym dla alergików i dzieci. Pozbywa się skutecznie wilgoci , niwelując w ten sposób grzyby i pleśń, bardzo szkodliwe dla zdrowia i życia.

Osuszacze działają automatycznie, nie marnujesz więc czasu na ingerencję w ich pracę. Pracują w zakresie od 15 do 27 stopni Celsjusza. Walczą z wilgotnością sięgającą często do 95 % RH, nie generując przy tym dużego hałasu.

Nowsze modele są wyposażone w wyświetlacz z aktualną wilgotnością powietrza i temperaturą pomieszczenia. Mają też funkcję timera i wyłączenia przy całkowitym napełnieniu. Dzięki temu masz pewność, że wynajem sprzętu osuszającego jest jak najbardziej ekonomiczny – urządzenie pracuje tylko tyle czasu, ile jest to konieczne. Cena za dobowy wynajem jest ustalana indywidualnie z ekipą, często jednak waha się w granicy 50-100 zł.

Do tego solidne konstrukcje, wykonane np. ze stali i niebarwiące koła gumowe są gwarancją niezawodności sprzętu i jego bezawaryjności. Warto więc postawić na wynajem osuszaczy, kiedy jest taka potrzeba. Efektem jest suche i czyste mieszkanie. Jest to szereg korzyści – zdrowotnych, finansowych i czasowych.

Call Now ButtonZADZWOŃ